Otevřeno každý všední den včetně soboty

Co je u nás nového? 

Jarní výprodej

Udělejme místo pro nové věci... 

Připravili jsme si pro Vás pár zajímavých slev. Můžete se těšit třeba na výrazně zlevněnou plastelínu, šperky, dětské knížky a brzy i na diáře a kalendáře. Více informací, nebo kde zlevněné zboží hledat Vám rádi poskytneme v našem obchůdku.

Těšíme se na Vás

Jaké české tvůrce a značky u nás můžete najít?

Ateliér Kůlna - Vyrábí krásná přání, kalendáře a mnohé další papírenské zboží s autorskou akvarelovou malbou. Za nás určitě doporučujeme svatební blahopřání. 

Stará škola - Od roku 1998 vyrábí tradičním způsobem netradiční ruční papír. Jeho součástí jsou květy, lístky, stébla, nerosty, každý papír má svůj charakter a své kouzlo. V nabídce najdete obálky, archy papíru, přání. 

Epipí - České ilustrované papírnictví s originálními motivy. U nás najdete jejich překrásné plecháčky, termosky, sešity, placky, tužky, magnetky, plánovače, bločky a další.

Boemi - Vyrábí voňavé kosmetické produkty, jejich výroba je založena na vysokém podílu ruční práce. V mýdlech nejsou použity žádné konzervanty ani stabilizátory a vůně mýdel je dosaženo kombinací silic a vonných olejů. Všechny výrobky vyrábí z nejkvalitnějších dostupných surovin, které jsou co nejšetrnější k pokožce, a nejsou testovány na zvířatech. Přijďte si k nám přivonět k mýdlům, šamponům, sprchovým gelům, krémům, olejům a nebo šumivkám.

Kumon - světová jednička mimoškolního vzdělávání až z Japonka. 

Děti rozvíjejí svoji motoriku skládáním, přehýbáním a lepením. Učí se správnému držení tužky prostřednictvím kreslení a taky se učí stříhat. Řada pracovních sešitů "První kroky" je určena již pro děti od dvou let. Pracovní sešity Kumon jsou logicky sestaveny od těch nejlehčích úkolů po nejtěžší, proto se vaše dítko bude učit krůček po krůčku a na konci pracovního sešitu budete překvapeni, jaký zvládlo obrovský pokrok. Pracovní sešity jsou i pro starší děti až do předškolního věku, děti se v nich učí psát, spojovat a zdolávají další úkoly. U většiny úkolů bývají i pokyny pro rodiče, a tipy jak dítě motivovat a to mnozí jistě ocení. 

Pracovní sešity najdete u nás na prodejně.